Volejte 732 201 743

Pro Odběratele

Chcete mít ve své kavárně, restauraci, cukrárně produkty od Cafe Ignác? 

Díky moderní výrobně vybavené špičkovými technologiemi a tím nejlepším cukrářským týmem jsme schopni zásobovat celý Jihomoravský region a Vysočinu. Vše v kvalitě Cafe Ignác.

Do vaší kavárny jsme schopni pravidelně zavážet naše zákusky, dorty, řezy, zmrzlinu i kávu. Vše za výhodných podmínek. V případě, že nemáte vlastní zmrzlinovou vitrínu, jsme Vám chopni prodat či zapůjčit tzv. Pozetti mrazící vitrínu do které Vám pravidelně budeme doplňovat zmrzlinu. Uvažujete o vylepšení kávového vybavení či změně dodavatele kávy? Jste na správném místě. Náš proškolený personál Vám doporučí vhodnou techniku za Váš bar, vybere s Vámi vhodný chuťový profil kávy a zaškolí Váš personál. Vše ve standartu Cafe Ignác. 

Co je základem dobrého dezertu?

Kvalitní suroviny - při výrobě dezertů, dortů a zmrzliny v naší cukrářské výrobě používáme jen ty nejkvalitnější suroviny. Používáme 35% živočišnou smetanu, máslo z jižních čech, čerstvé mléko, Holandské kakao, peckovanou čokoládu z Belgie, pistácie ze Sicílie, vanilku z Mexika - ano z Mexika, ta je totiž jediná pravá (známější Vanilka z Madagaskaru je lehce jiná). 

Prvotřídní receptury - naše cukrářky a cukráři každoročně vyrážejí do Milána a do Rimini v Itálii na největší potravinářské veletrhy, kde získávají zkušenosti a učí se novým trendům. Jen díky tomu držíme v recepturách stále vedoucí pozici v regionu. 

Špičková technologie a postupy - tak jako špičkové závodní auto pomáhá skvělému řidiči k nejlepoším výsledkům, tak i v cukrařině věříme, že pokud se spojí chuť do práce, kvalitní suroviny a špičkové stroje, vznikne delikátní výsledek. Proto v naší cukrářské výrobně používáme jen ty nejlepší stroje od Italských firem.

Pasterizítory a výrobníky zmrzliny: Frigomat PEB120 a TINAN 100
Multifunčkní cukrářský stroj na vařené krémy: Frigomat Chef
Pekařská sestava s kynárnou: UNOX chef TOP mind map
Šokery a konzervátory: IRONOX, FRULINOX
Výrobníky šlehačky: BRAVO

tato unikátní sestava vybavení umožňuje našim mistrům vytvářet skutečná chuťová veledíla...

Co udělat proto, aby produkty Cafe Ignác mohly být i ve Vašem podniku? kontaktovat naší centrálu na e-mailu: info@iceinvest.cz, nebo telefonním čísle +420 775 111 710, následně Vás bude kontaktovat jeden z našich obchodním zástupců, který Vás navštíví a společně domluvíte nejvhodnější postup začátku spolupráce.